Mirstal - Lotnik Mirosławiec - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO NA KONIEC SEZONU!!!

• autor: Stanik70, 2016-06-21 16:58

W ostatnim meczu sezonu Lotnicy pokonali u siebie Regę Trzebiatów 6 - 2. Gospodarze już na początku spotkania osiągnęli znaczną przewagę. Atakowali, ale długo nie mogli trafić do bramki. Wreszcie około 30 minuty Plewa po dośrodkowaniu Gorajewskiego efektownym szczupakiem umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później Watracz po rajdzie prawą stroną boiska próbował zagrać w pole karne, jednak piłka odbiła się od nogi obrońcy, zmyliła bramkarza i wpadła obok słupka do bramki. Na przerwę gospodarze schodzili w dobrych humorach ciesząc się z zasłużonego prowadzenia.

W drugiej połowie, tuż po gwizdku sędziego, znów Watracz wpisał się na listę strzelców mocnym strzałem zza pola karnego. Kilka chwil później kolejnego gola dołożył Woźniak pakując piłkę do siatki potężnym uderzeniem w krótki róg z lewej strony pola karnego. Prowadząc wysoko Lotnicy nieco osłabili swą czujność i po błędzie Górskiego goście trafili po raz pierwszy do siatki. W odpowiedzi Plewa zdobył swego drugiego gola pakując piłkę do bramki  z najbliższej odległości po zagraniu Dudy. Parę minut przed końcem spotkania goście znów zaskoczyli obrońców Lotnika i zdobyli kolejną bramkę. Lotnik ripostował błyskawicznie. Watracz przedarł się w pole karne i dośrodkował po ziemi tuż pod nogi Stańczyka, który tylko dopełnił formalności z najbliższej odległości wpychając piłkę do bramki.

Skład: Górski, Woźniak, Głuczkowski, Dybaczewski, Stefaniak, Duda, Grinczelis, Stańczyk, Koźbiał, Watracz, Gorajewski, Plewa, Lewandowski.

Bramki: Plewa -  ( asysta Gorajewski, Duda) , Woźniak ( asysta Duda), Watracz -2 ( asysta Stańczyk, bez asysty), Stańczyk ( asysta Watracz)

Autor: Treść:pozostało znaków:

OLDBOJE ISKRA Białogard - STLA Szczecinek
SPARTA Gryfice - GRYF Kamień Pomorski
Bruskowo Wielkie - LECH CZAPLINEK
Tychowo Oldboje - AMATOR/KOTWICA Kołobrzeg
VICTORIA Sianów - MECHANIK Bobolice
ZRYW Kretomino - MIRSTAL MIROSŁAWIEC

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MIRSTAL MIROSŁAWIEC 1:11 VICTORIA Sianów
2021-09-11, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

STLA Szczecinek 0:1 ZRYW Kretomino
MIRSTAL MIROSŁAWIEC 1:11 VICTORIA Sianów
MECHANIK Bobolice 2:1 Tychowo Oldboje
AMATOR/KOTWICA Kołobrzeg 1:5 Bruskowo Wielkie
LECH CZAPLINEK 3:0 SPARTA Gryfice
GRYF Kamień Pomorski 1:3 OLIMP Złocieniec

II Memoriał im. Z. Rausa - 15.03.2014r.
Ładowanie...