Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

GRAD BRAMEK NA INAUGURACJĘ !!!

• autor: Stanik70, 2018-04-08 10:09

W pierwszym meczu rundy wiosennej Lotnicy rozgromili gości z Rewala aż 8 : 0. Wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku. Goście od początku bronili się rozpaczliwie i w całym spotkaniu nie zagrozili poważnie bramce Górskiego. Lotnicy wygrali pewnie i zasłużenie.

Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywa należała do Lotników, którzy wyraźnie przeważali i praktycznie nie schodzili z połowy przeciwnika. Wiosenne strzelanie rozpoczął M. Duda w 20 minucie spotkania, pokonując bramkarza gości silnym strzałem pod poprzeczką zza pola karnego. 5 minut później trafił do siatki po raz drugi silnym uderzeniem po ziemi tuż obok słupka. Wynik do przerwy ustalił w 38 minucie I. Pałka atomowym strzałem z kilkunastu metrów, po którym piłka odbiła się od poprzeczki wpadła do bramki za plecami goalkipera z Rewala.

Po przerwie nie działo się nic ciekawego, aż do 60 minuty, kiedy to w polu  karnym sfaulowany został M. Watracz i sędzia podyktował jedenastkę. Rzut karny pewnie zamienił na czwartego gola P. Głuczkowski. W ciągu kolejnego kwadransa Lotnicy trafili trzykrotnie do siatki. Najpierw ( w 63 min. ) chytrym strzałem pokonał bramkarza A. Misiukajtis. Chwilę później ( 65 min. ),  po wspaniałej asyście W. Madaja, swe pierwsze trafienie  tego dnia zaliczył M. Cyc.  Ten sam zawodnik w 68 minucie wpisał się na listę strzelców drugi raz. Pod koniec spotkania ( 85 min. ) wynik spotkania  ustalił M. Watracz.

Mimo gradu bramek mecz nie był emocjonujący. Momentami toczył się w sennej atmosferze. Grający w jedenastu goście nie stawili większego oporu i nie zmusili Lotników do wysiłku. Widać było, że po przerwie zimowej brakowało ogrania i wyczucia piłki,  która nie wszystkich chciała słuchać, przez co mnożyły się po obu stronach niedokładne zagrania. Najważniejsze, że Lotnik zainkasował 3 trzy punkty i umocnił swą pozycję w czubie tabeli.

Skład: Górski, Głuczkowski, Woźniak, Stefaniak, Stańczyk, Gławdel, Koźbiał, Cyc, Duda, Misiukajtis, Waracz, Lewandowski, Plewa, Madaj, Pałka, Pogudz, Zygowski.

Bramki: Duda - 2 ( bez asysty, Cyc ), Cyc - 2 ( asysty Madaj, Misiukajtis ), Pałka  ( Asysta Misiukajtis ),  Głuczkowski ( rzut karny asysta Watracz ), Misiukajtis ( Asysta Duda ), Watracz ( asysta Misiukajtis )